Το Κέντρο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης Δραπετσώνας – Τροιζήνας Μεθάνων κατά την σχολική χρονιά 2011-12 προγραμματίζει να δεχθεί 112 μαθητικές ομάδες (58 Α/θμιας και 54 Β/θμιας Εκπ/σης). Το σύνολο των επιμορφωμένων εκπαιδευτικών οι οποίοι θα παρακολουθήσουν τα ημερήσια εκπαιδευτικά προγράμματα του ΚΠΕ είναι 194 (94 Α/θμιας και 100 Β/θμιας Εκπαίδευσης) και το σύνολο των μαθητών/τριών είναι 2600 (1240 Α/θμιας και 1360 Β/θμιας Εκπ/σης).

Οι εκπαιδευτικοί μαζί με τους μαθητές και τις μαθήτριες τους θα παρακολουθήσουν τα παρακάτω ημερήσια εκπαιδευτικά προγράμματα του ΚΠΕ Δραπετσώνας:

Α/θμια Εκπαίδευση: ΔΕΝ ΠΕΤΑΩ...

ΑΝΑΚΥΚΛΩΝΩ: 36 (28 ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΑ, 3 ΕΙΔΙΚΑ Δ.Σ., 5 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ),

ΘΑΛΑΣΣΙΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΑΛΙΕΙΑ ΣΤΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟ: 11 (10 ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΑΙ 1 ΕΙΔΙΚΟ Δ.Σ.) ,

ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΧΘΕΣ … ΣΗΜΕΡΑ: 4

ΠΕΡΙΑΣΤΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟ – ΠΗΓΗ ΖΩΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ: 6

ΠΑΡΑΘΑΛΑΣΣΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ: 1

Β/θμια Εκπαίδευση:

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ (Γυμν.: 11, ΓΕΛ: 2, ΕΠΑΛ: 4)

ΘΑΛΑΣΣΙΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΑΛΙΕΙΑ ΣΤΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟ (Γυμν.: 8, ΓΕΛ: 5, ΕΠΑΛ: 2)

ΤΟ ΛΙΜΑΝI ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ (Γυμν.: 11, ΓΕΛ: 3, )

ΠΑΡΑΘΑΛΑΣΣΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Γυμν.: 7, ΓΕΛ: 1, )

Πίνακας σχολικών ομάδων Α/θμιας Εκπ/σης που έχουν επιλεγεί να παρακολουθήσουν πρόγραμμα Π.Ε. στο ΚΠΕ Δραπετσώνας & Τροιζήνας-Μεθάνων τη σχ. περίοδο 2011-12

 

Α/Α

ΕΠΙΜΟΡΦΩΜΕΝΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

ΣΧΟΛΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

1

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

20ο Δ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

19-10-2011

2

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

20ο Δ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

19-10-2011

3

ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

14ο Δ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

20-10-2011

4

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

14ο Δ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

20-10-2011

5

ΝΥΦΙΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

14ο Δ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

25-10-2011

6

ΜΠΑΒΑ ΕΛΕΝΗ

14ο Δ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

25-10-2011

7

ΝΟΜΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

7ο Δ.Σ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

02-11-2011

8

ΖΑΡΑΪΔΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΓΡΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

7ο Δ.Σ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

02-11-2011

9

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

10ο Δ.Σ. ΒΥΡΩΝΑ

08-11-2011

10

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΝΑΖΑΝΤΖΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΝΑΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΞΥΔΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΜΠΟΓΡΗ ΓΛ.

ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΥΤΟΥΡΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1ο ΕΙΔΙΚΟ Δ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

15-11-2011

11

ΒΑΡΑΚΛΙΩΤΟΥ ΟΛΓΑ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΜΠΕΛΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ

ΚΟΥΡΤΗ ΒΕΝΕΤΙΑ

1ο ΕΙΔΙΚΟ Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ

18-11-2011

12

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΦΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ

ΚΑΜΠΑΝΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ

1ο ΕΙΔΙΚΟ Δ.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

23-11-2011

13

ΣΙΟΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Δ.Σ.ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ

29-11-2011

14

ΣΑΝΑΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Δ.Σ.ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ

29-11-2011

15

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΛΛΙΟΣ

ΠΑΥΛΑΚΗ

ΦΕΡΓΑΔΙΩΤΗ

1ο ΕΙΔΙΚΟ Δ.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

07-12-2011

16

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Δ.Σ. ΙΕΡΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

13-12-2011

17

ΖΑΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

Δ.Σ. ΙΕΡΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

14-12-2011

18

ΚΟΛΥΒΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

ΣΑΡΟΧΛΟΥ ΖΩΗ

3ο Δ.Σ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

19-01-2012

19

ΤΡΑΓΑΖΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3ο Δ.Σ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

19-01-2012

20

ΣΤΙΒΑΧΤΗ ΜΑΡΙΑ

1ο Δ.Σ. ΑΘΗΝΑΣ

31-01-2012

21

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ.

1ο Δ.Σ. ΑΘΗΝΑΣ

31-01-2012

22

ΣΤΡΑΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΡΟΥΣΤΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΟΡΟΚΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

06-02-2012

23

ΙΩΑΝΝΑ ΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

3ο Δ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

08-02-2012

24

ΓΡΑΜΑΤΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

3ο Δ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

08-02-2012

25

ΝΙΑΡΧΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ,

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,

ΠΑΣΤΡΩΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

72ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

28-02-2012

26

ΚΥΡΙΑΖΗ Β.

1ο Δ.Σ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

06-03-2012

27

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1ο Δ.Σ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

06-03-2012

28

ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

5ο Δ.Σ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13-03-2012

29

ΜΕΛΕΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΝΕΣΤΟΡΕΙΟ Δ.Σ. ΙΛΙΟΥ

27-03-2012

30

ΦΙΛΙΠΠΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ,

ΝΕΣΤΟΡΕΙΟ Δ.Σ. ΙΛΙΟΥ

27-03-2012

31

ΒΥΡΓΙΩΤΗ ΑΙΜΙΛΙΑ

41ο Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ

03-04-2012

32

ΤΖΙΑΝΑΜΠΕΤΗ ΣΟΦΙΑ

ΠΑΚΙΩΤΟΥ ΟΛΓΑ

41ο Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ

03-04-2012

33

ΚΑΤΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑ, ΣΤΕΦΑΝΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

10ο Δ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

04-04-2012

34

ΛΕΒΕΤΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΙΔ. ΣΧ. «ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ»

05-04-2012

35

ΜΕΛΕΤΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΙΔ. ΣΧ. «ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ»

05-04-2012

36

ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Μ.

ΜΑΜΑΛΗ ΦΥΛΑΚΤΗ

3ο Δ.Σ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

24-04-2012

37

ΔΕΛΕΓΚΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ

ΔΙΑΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΓΚΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

7ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ

03-05-2012

38

ΧΡΕΙΑΖΟΜΕΝΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΗ

8ο Δ.Σ. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

03-05-2012

39

ΝΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ

09-05-2012

40

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΕΛΕΚΗ

1ο Δ.Σ. Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ

09-05-2012

41

ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ

1ο Δ.Σ. ΠΕΥΚΗΣ

10-05-2012

42

ΤΡΙΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑ

1ο Δ.Σ. ΠΕΥΚΗΣ

10-05-2012

43

ΚΑΤΣΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ

54ο Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ

15-05-2012

44

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

54ο Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ

15-05-2012

45

ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

25ο Δ.Σ. ΙΛΙΟΥ

16-05-2012

46

ΔΙΠΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΚΛΕΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ

2ο Δ.Σ. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

16-05-2012

47

ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ

25ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

22-05-2012

48

ΚΟΥΣΙΑΛΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

25ο Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

22-05-2012

49

ΝΙΑΝΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΤΖΙΑΜΑΛΗ ΒΑΙΑ

1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

24-05-2012

50

ΚΕΦΟΚΕΡΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ

2ο Δ.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ

29-05-2012

51

ΣΓΟΥΡΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

2ο Δ.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ

29-05-2012

52

ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΕΛΕΝΗ

5ο Δ.Σ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

30-05-2012

53

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑ

5ο Δ.Σ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

30-05-2012

54

ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΡΟΥΣΙΑ ΑΝΝΑ

1ο Δ.Σ. ΚΥΜΗΣ

31-05-2012

55

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΙΔ. Δ.Σ. «ΑΓ. ΙΩΣΗΦ»

31-05-2012

56

ΚΑΛΟΦΩΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2ο Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ

06-06-2012

57

ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΛΕΦΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2ο Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ

06-06-2012

58

ΤΟΜΠΑΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΙΔ. Δ.Σ. «ΑΓ. ΙΩΣΗΦ»

07-06-2012

 

 

Πίνακας σχολικών ομάδων Β/θμιας Εκπ/σης που έχουν επιλεγεί να παρακολουθήσουν πρόγραμμα Π.Ε. στο ΚΠΕ Δραπετσώνας & Τροιζήνας-Μεθάνων τη σχ. περίοδο 2011-12

Α/Α

ΕΠΙΜΟΡΦΩΜΕΝΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

1

ΚΑΛΟΚΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ

21-11-2011

2

ΜΑΥΡΟΥΛΕΑ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ

1ο ΓΕΛ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

30-11-2011

3

ΝΑΣΤΟΣ ΖΗΚΟΣ

1ο ΓΕΛ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

30-11-2011

4

ΧΑΤΖΟΒΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΑΝΤΖΟΛΕΤΤΑ

1ο ΓΕΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

08-12-2011

5

ΟΛΓΑ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΥΓΕΙΑΚΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

21-12-2011

6

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΠΗΤΤΑ ΕΛΕΝΗ

ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

11-01-2012

7

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΟΛΝΑΡ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

17ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

18-01-2012

8

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧ. ΑΘΗΝΩΝ

18-01-2012

9

ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧ. ΑΘΗΝΩΝ (ΛΥΚ.ΤΑΞΕΙΣ)

18-01-2012

10

ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

25-01-2012

11

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

25-01-2012

12

ΚΟΛΟΒΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΑΛΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

02-02-2012

13

ΨΑΡΡΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

02-02-2012

14

ΘΕΩΝΗ ΜΠΟΥΡΑ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

06-02-2012

15

ΠΑΣΣΙΑΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

3ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ

09-02-2012

16

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ

14-02-2012

17

ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ

14-02-2012

18

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΡΚΟΥΔΗ ΕΛΕΝΑ

1ο ΕΠΑΛ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

16-02-2012

19

ΜΥΡΣΙΝΗ ΜΕΓΑΛΟΥΔΗ

ΚΛΑΠΑΚΗ ΔΩΡΟΘΕΑ

70ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

21-02-2012

20

ΜΑΝΔΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤΑΣΙΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΔΑΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΓΕΛ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

23-02-2012

21

ΤΡΟΥΛΟΣ ΠΑΝ., ΣΠΗΛΙΩΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ.

7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

23-02-2012

22

ΠΑΓΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

38ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΑΣ

28-02-2012

23

ΚΟΚΚΟΡΗ ΑΘΗΝΑ

ΧΙΟΝΗ ΕΙΡΗΝΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ

29-02-2012

24

ΒΑΜΠΟΥΛΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΚΟΤΤΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ

29-02-2012

25

ΓΩΓΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΜΠΑΡΤΣΑΛΙΩΤΗΣ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ

06-03-2012

26

ΔΟΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

07-03-2012

27

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

07-03-2012

28

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΥ ΟΛΓΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

08-03-2012

29

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

08-03-2012

30

ΒΑΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

24ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

09-03-2012

31

ΨΥΧΑΚΗ ΜΑΡ., ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΛ.

7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

13-03-2012

32

ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,

ΝΤΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΕΠΑΛ ΑΡΓΟΥΣ

14-03-2012

33

ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ ΑΙΚ.,

ΛΑΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1ο ΕΠΑΛ ΑΡΓΟΥΣ

14-03-2012

34

ΓΡΑΨΑ ΣΟΦΙΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

(ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΧΑΣΙΩΤΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ)

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

15-03-2012

35

ΧΑΖΑΠΗ ΑΙΚ

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

15-03-2012

36

ΑΒΔΙΕΝΚΟ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

1Ο ΕΠΑΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

20-03-2012

37

ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20-03-2012

38

ΚΑΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ, ΓΚΙΖΕΛΗΣ ΔΗΜ.,

ΤΣΙΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ

21-03-2012

39

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΠΑΛ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

21-03-2012

40

ΧΕΛΙΔΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

57ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

22-03-2012

41

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

22-03-2012

42

ΧΗΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΪΣ

ΒΟΥΣΟΥΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ

28-03-2012

43

ΤΕΡΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΤΡΕΤΣΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΣΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

30-03-2012

44

ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΒΛΗΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΞΟΥ

30-03-2012

45

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΞΟΥ

30-03-2012

46

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

1ο ΕΠΑΛ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

04-04-2012

47

ΔΟΥΡΕΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΣΔΡΟΛΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΜΟΥ

24-04-2012

48

ΑΛΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ,

ΨΑΡΡΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΑΙ

3 ΙΣΠΑΝΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

B΄ ΑΘΗΝΑΣ

25-04-2012

49

ΡΙΓΟΥΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤ. ΚΑΙ

2 ΙΣΠΑΝΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

Α΄ ΑΘΗΝΑΣ

25-04-2012

50

ΤΣΙΝΑΚΗ ΝΙΚΗ

ΔΟΚΙΜΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

6ο ΓΕΛ ΙΛΙΟΥ

26-04-2012

51

ΚΟΥΒΑΡΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

02-05-2012

52

ΓΡΕΖΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΠΡΟΣΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

02-05-2012

53

ΣΕΜΕΡΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΝΝΑ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

08-05-2012

54

ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

08-05-2012

Home
 
epeaek-logo.jpg